יום ראשון, 16 בדצמבר 2012

חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21


הדוקו ריאליטי המדהים והמסעיר חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21 מקבץ חבורת זמרים אשר רובם שייכים לזאנר הים תיכוני הפופולרי. בעונה שעברה של הריאליטי השתתפו האחיות זהבה בן ואתי לוי והנפיקו המון רגעים משעשעים ובידור זול להמונים. זהבה בן ידועה בתור בחורה מצחיקה שלא הכי שופעת פניני חוכמה. בעונה הקודמת של חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21 זכה הראפר אלון דה לוקו במקום הראשון ומדובר בהחלט בהפתעה. חברתם התקליטים הפופולרית " גפן רקורדס" מחכה לזוכה הגדול של העונה החדשה

המשתתפים בריאליטי המנצח של YES חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21

אחת המשתתפות הבולטות בריאליטי המפציץ של YES חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21 היא הזמרת שרית אביטן. שרית היא כיום חיילת בחיל האוויר ומעלה מדי פעם תמונות שלה על מדים לרשת החברתית הפופולרית אינסטגרם. לשרית יש קול נדיר ויופי מיוחד והשופטים הבינלאומיים התרשמו משרית וטענו כי מדובר בבחורה נאה ושברירית אשר נראית עדינה וזה הקסים אותם. חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21 ממשיכה לספק המון ריגעי בידור מהנים המושכים את העין ואת יצר הסקרנות.

ההימורים על הזוכה בריאליטי חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21

רוב הגולשים הישראליים אשר צופים בריאלטי המהפנט חי בלה לה לנד לצפייה ישירה מהמרים שמאיה בוסקילה תנצח ותזכה בהקלטת סינגל בינלאומי בארה''ב. למאיה בוסקילה יש קול מיוחד ועוצמתי המזכיר לא מעט זמרות אמריקניות והיא בהחלט תשתלב די בקלות נקווה בתעשיית המוזיקה הבינלאומית. חי בלה לה לנד עונה 2 פרק 21 מראה את בוסקילה במצבים שונים ואת ההתאמצות שלה להרשים את כולם בעזרת הקול הנדיר שניחנה בו. גולשים רבים רצו שבוסקילה תייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה